РОЗГЛЯНУТО

на засіданні педагогічної ради

ЦДЮТ ім. О. Шакала

протокол № 4 від 31 серпня 2021р.

ПРАВИЛА

прийому вихованців до

Центру дитячої та юнацької творчості

імені Олександра Шакала

Олександрійської міської ради

Кіровоградської області

І. Загальні положення

1.1. Дані Правила регламентують прийом дітей до Центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

1.2.Правила прийому розроблені відповідно до Закону України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про позашкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001 р. № 433, Статуту ЦДЮТ (рішення виконавчого комітету Олександрійської міської ради Кіровоградської області від 28.05.2013 р.), Правил внутрішнього розпорядку ЦДЮТ з метою дотримання прав дітей на отримання позашкільної освіти.

1.3. ЦДЮТ організовує позашкільне навчання дітей віком від 5 до 18 років. Можливе зарахування з 4 років (індивідуальний підхід). Кожен вихованець має право займатися у декількох гуртках одночасно та змінювати їх протягом навчального року.

1.4. Комплектування контингенту вихованців є компетенцією керівника гуртка та директора закладу.

1.5. Адміністрація ЦДЮТ зобов’язана ознайомити батьків або осіб, які їх замінюють, з Правилами внутрішнього розпорядку ЦДЮТ.

1.6. Спірні питання, що виникають під час прийому вихованців вирішує директор відповідно до законодавства України у галузі позашкільної освіти.

ІІ. Порядок прийому вихованців

2.1. Організацію прийому дітей до ЦДЮТ здійснює директор та керівники гуртків.

2.2. Директор ЦДЮТ забезпечує дотримання законодавства України, в тому числі цих Правил прийому, а також відкритості та прозорості прийому вихованців на навчання.

2.3. При прийомі не допускається обмеження дітей по статі, національності, походженню, місцю проживання, відношенню до релігії, соціальному статусу.

2.4. Прийом дітей здійснюється на позаконкурсній основі.

2.5. До навчання у ЦДЮТ можуть прийматися діти з особливими освітніми потребами у разі відсутності у них протипоказань займатися у відповідному гуртку.

2.6. Керівники гуртків та клубів відповідають за формування контингенту, прийом документів та розподіляють вихованців по групах відповідно до напряму підготовки, рівня та року навчання.

2.7. Строки прийому заяв та документів для зарахування дітей з 01 вересня по 15 вересня для груп першого року навчання та при наявності вільних місць у групах другого та іншого років навчання.

2.8. Прийом вихованців для одержання професійної, спеціальної освіти здійснюється за бажанням дітей та на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють. Батьки можуть зареєструвати дитину до відповідного гуртка, скориставшись електронною заявою, розміщеною на сайті ЦДЮТ за посиланням http://oleksandria-cdut.edukit.kr.ua/

2.9. Для зарахування дітей до навчання батьки або особи, які їх замінюють подають керівнику гуртка такі документи:

§ заяву встановленого зразку на ім’я директора;

§ копію свідоцтва про народження дитини;

§ медичну довідку (для занять у хореографічних гуртках);

§ документи, які підтверджують соціальний статус дитини або батьків (за потребою).

Примітка: зразки заяв знаходяться у адміністрації або керівника гуртка.

2.10. У заяві надається інформація про особисті дані дитини, місце її проживання, навчання, вказується інформація про батьків (прізвище, ім’я, по батькові), контактні дані батьків (осіб, які їх замінюють) для зв’язку, соціальний статус дитини, сім’ї та надається згода на обробку персональних даних дитини у порядку, встановленому законодавством України. Заява завіряється особистим підписом батьків або особою, яка їх замінює.

2.11. Для зарахування дітей до хореографічних гуртків надається довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених гуртках. При відсутності довідки адміністрація ЦДЮТ має право відмовити у зарахуванні дитини.

ІІІ. Зарахування вихованців

3.1. Зарахування вихованців до ЦДЮТ проводиться за наказом директора 15 вересня на основі поданих керівниками гуртків списків дітей по групах, при наявності повного пакету документів вихованців, необхідних для зарахування.

3.2. У разі, якщо зараховані вихованці протягом місяця не приступили до навчання без поважних причин, вони відраховуються з числа вихованців ЦДЮТ.

ІV. Формування груп

4.1. Формування та наповнюваність груп відбувається згідно з правилами та нормативами, встановленими нормативно-правовими актами України в галузі позашкільної освіти.

4.2. Групи першого року навчання відповідного рівня формуються з нових вихованців, а також з вихованців, які раніше навчалися в ЦДЮТ та які за певних обставин не мають можливості займатися у групах другого та наступних років навчання.

4.3. Вихованці другого та наступних років навчання повинні до 31 серпня повідомити керівника гуртка, у якого займаються, про бажання продовжити навчатися та приступити до занять 01 вересня.

4.4. Впродовж навчального року можливий добір дітей у гуртки при наявності вільних місць у групах другого та наступного року навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031