• Ви знаходитесь тут:

  • ГОЛОВНА
  • РЕЗУЛЬТАТИ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Таблиця досягнень вихованців ЦДЮТ за 2021-2022 рік

Таблиця досягнень вихованців ЦДЮТ

за 2020-2021 рік

№ з/п

Назва заходу

ПІБ учасника

ПІБ керівникагуртка

Результатиучасті

Вересень

Жовтень

1

Конкурс –Всеукраїнська експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна», 25 жовтня

гурток «Основи журналістики», керівник Перемет О.С.

участь

(очікування)

2

До Міжнародного дня волонтера та Дня благодійництва Всеукраїнські конкурси - “Волонтерство від усвідомлення до дії” та “Українське волонтерство- унікальне явище”

30- ювілейний обласний мистецький проект “Відкриваємо нові таланти”

Народний, зразковий, хореографічний колектив “Усмішка”, керівник Черкаська В.Г.

очікування

Листопад

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”

Міхалевич Катерина

гурток “Іграшка сувенір” керівник Волчук О.М.

ІІІ-місце

(участь в обласному)

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”

Айвазовський Богдан

гурток «Бісероплетіння» керівник Перемет О.С.

Подяка

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”

Зражевська Вероніка

гурток “Креативний дизайн”, керівник Карпенко Т.В.

ІІІ-місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”

Здоровенко А.

Здоровенко К.

Кебелиш А.

Котова М.

Довгаленко О.

гурток “Образотворче мистецтво”, керівник Литвиненко К.І

Подяка

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Український сувенір”

Великий Нікіта

Попов Максим

Народний художній колектив-студія “Художнє різьблення”, керівник Кудря Д.В.

І- місце

(участь в обласному)

І-місце

(участь в обласному)

Міський етап обласного конкурсу “Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації”(техніка печворк)

Борщ Світлана

гурток “Іграшка сувенір” керівник Волчук О.М.

І- місце

(участь в обласному)

Обласний конкурс малюнків Всеукраїнської акції “Без насильства світ стане кольоровим”

Кебелиш Аліна

гурток “Образотворче мистецтво”, керівник Литвиненко К.І.

участь

(очікування)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу комп'ютерних технологій

“Ми діти галактики”

Обласний етап Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України “Територія творчості”, старша вікова категорія, номінація - народна хореографія

Народний, зразковий, хореографічний колектив “Усмішка”, керівник Черкаська В.Г.

ІІ-місце

Х-Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей” - 2021

гурток “Образотворче мистецтво”, керівник Литвиненко К.І.

Участь

Грудень

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Борщ Світлана

(номінація “Новорічна композиція”)

гурток “Іграшка сувенір” керівник Волчук О.М

ІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Гезенко Наталія,

Момот Ярослава (номінація “Новорічна картина чи колаж”)

гурток “Іграшка сувенір” керівник Волчук О.М

І

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Перемет Анна,

Луценко Богдана (номінація “Новорічний вінок”)

гурток «Бісероплетіння» керівник Перемет О.С.

ІІ місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Зражевська Вероніка (номінація “Новорічний букет”)

гурток “Креативний дизайн”, керівник Карпенко Т.В.

І місце

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Вершиніна Єва,

Сусаєва Раяна

гурток “Народна творчість”, керівник Ткаченко К.Е.

подяка

Міський етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Грозан Маргарита,

Фролова Єлизавета

гурток “Образотворче мистецтво”, керівник Литвиненко К.І.

подяка

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Перемет Анна,

Луценко Богдана (номінація “Новорічний вінок”)

гурток «Бісероплетіння» керівник Перемет О.С.

І місце

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”

Гезенко Наталія,

Момот Ярослава (номінація “Новорічна картина чи колаж”)

гурток “Іграшка сувенір” керівник Волчук О.М

ІІІ місце

Вагомі досягнення вихованців у всеукраїнських

та міжнародних заходах

у 2019 навчальному році

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові вихованця

Назва позашкільного навчального закладу

Назва гуртка, прізвище керівника

Назва заходу, місце,
нагорода дата ДД/ММ/РР

1

Нестеренко Денис

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Народний художній колектив – студія «Художнє різьблення»,

керівник

Кудря Д.В.

Диплом другого ступеня обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузіря»

«Космічні фантазії», лютий 2019 р.

2

Гулько Тимофій

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Народний художній колектив – студія «Художнє різьблення»,

керівник

Кудря Д.В.

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», номінація «Оберіг», І місце, 28.11.2019 р.

3

Холохоленко Вероніка

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Бісероплетіння»,

керівник

Перемет О.С.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дитини», ІІ місце, 25.01.2019 р.

4

Холохоленко Вероніка

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Бісероплетіння»,

керівник

Перемет О.С.

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», ІІ місце, листопад 2019 р.

5

Тарасенко Дарина

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Основи журналістики»,

керівник

Перемет О.С.

Всеукраїнський конкурс есе для школярів від Київського національного університету імені Тараса Шевченка (факультет соціології),ІІІ місце, жовтень 2019 р.

6

Анциборенко Олена,

Тарасенко Дарина

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Основи журналістики»,

керівник

Перемет О.С.

Всеукраїнський конкурс журналістської майстерності «Я- журналіст», запрошення на проходження «Школи юного журналіста», листопад 2019 р.

7

Болгаріна Катерина,

Анреєва Єлизавета, Левенко Олександра

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Основи журналістики»,

керівник

Перемет О.С.

Всеукраїнський конкурс на кращу Різдвяну казку, грамота за участь,

грудень 2019 р.

8

Деркч Аліна, Шевчук Кіра, Лисенко Катерина

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Основи журналістики»,

керівник

Перемет О.С.

Всеукраїнський конкурс журналістської майстерності «50 слів», грудень 2019 р., результати очікуються.

9

Міхалєвіч Катерина

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Іграшка- сувенір»,

керівник

Волчук О.М.

Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край», ІІ місце в обласному етапі, робота «Весняні писанки», квітень 2019 р.

10

Борщ Світлана

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Іграшка- сувенір»,

керівник

Волчук О.М.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці», робота «Бережіть ліс від пожеж!» направлена у м.Київ.

11

Міхалєвіч Катерина

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Іграшка- сувенір»,

керівник

Волчук О.М.

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», І місце, листопад 2019 р.

12

Борщ Світлана

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Іграшка- сувенір»,

керівник

Волчук О.М.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», номінація «Новорічна картина чи колаж», І місце, грудень 2019 р.

13

Борщ Світлана

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Іграшка- сувенір»,

керівник

Волчук О.М.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», номінація «Новорічна композиція», І місце, грудень 2019 р.

14

Пархоменко Софія

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Креативний дизайн»,

керівник

Карпенко Т.В.

Міський етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі, подяка за перемогу, березень 2019 р.

15

Карпенко Єлизавета,

Пархоменко Софія,

Сконкіна Арина

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Креативний дизайн»,

керівник

Карпенко Т.В.

Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», ІІ місце, листопад 2019 р

16

Карпенко Єлизавета

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Гурток «Креативний дизайн»,

керівник

Карпенко Т.В.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», номінація «Стилізована ялинка»,

І місце, грудень 2019 р.

17

Вихованці хореографічного колективу

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Зразковий художній хореографічний колектив «Усмішка»,

керівник

Черкаська В.Г.

Міжнародний фестиваль - конкурс у Грузії "Золоте Руно" (місто Батумі - місто Кобулетті) - Золоті призери фестивалю (І місце), травень 2019 р.

18

Вихованці хореографічного колективу

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Зразковий художній хореографічний колектив «Усмішка»,

керівник

Черкаська В.Г.

Всеукраїнський фестиваль - конкурс "GRAND DANCE FESTIVAL" - (м. Дніпро) золоті призери (1 місце)

19

Вихованці хореографічного колективу

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Хореографічний колектив «Каприз»,

керівник

Труш Н.М.

Міжнародний фестиваль дитячої пісні і танцю «Об’єднаймо дітей мистецтвом», м. Кропивницький, ІІ- місце в номінації «Естрадний танець», квітень 2019 р.

20

Вихованці хореографічного колективу

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Хореографічний колектив «Каприз»,

керівник

Труш Н.М.

Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Bukovel Fest 2019», Івано-Франківська обл., с.Паляниця,

ІІ місце в номінації «Народний стилізований танець» , ІІ місце в номінації «Сучастий танець»,

ІІІ місце в номінації «Вільна

програма», травень 2019 р.

21

Вихованці хореографічного колективу

ЦДЮТ імені О.Шакала, Олександрійської міської ради

Хореографічний колектив «Каприз»,

керівник

Труш Н.М.

Міжнародний дитячий фольклорний фестиваль «Равда». Республіка

Болгарія м. Несебр.

Участь у хореографічному квесті «Lol dey» - І місце, 25.07.-07.08.2019 р.


Призові місця за участь у конкурсах з ОП та БЖД за 2019-2020 н.р.

№ з/п

Назва конкурсу

Дата

Рівень

Місце, гурток, відповідальний

1.

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Січень 2019 р.

Міський

І

Іваневська Л.,

ІІ

Цуканова Д. вихованці гуртка образотворчого мистецтва

(керівник

Литвиненко К.І.)

ІІ

Колісник С.

вихованка гуртка «Народна творчість»

(керівник

Ткаченко К.Е.)

2.

Конкурс в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» у номінації на кращий виріб у техніці паперопластика

Лютий-березень

2019 р.

Міський

ІІІ

вихованці гуртка «Іграшка-сувенір» (керівник

Волчук О. М.)

3.

Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему «Без здоров'я немає щастя»

11-15.02.2019 р.

Міський

Обласний

І

І

4.

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему «У дорожніх правил канікул немає»

20-24.05.2019 р.

Міський

І

вихованці гуртка «Народна творчість» Романова А. та Токарчик М. (керівник

Ткаченко К.Е.)

5.

Конкурс на кращу роботу у техніці «Аплікація» в рамках Акції «Молодь Кіровоградщини готова

долати надзвичайні ситуації

Квітень-травень 2019 р.

Міський

І

вихованка гуртка «Креативний дизайн» Карпенко Єлизавета, (керівник

Карпенко Т. В.).

6.

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему «У дорожніх правил канікул немає»

Травень

Обласний

І

Бородай І.В.

Таблиця досягнень вихованців ЦДЮТ

за 2016-2017 навчальний рік

Назва заходу Прізвище учасника Гурток Прізвище керівника Нагороди
Міський етап конкурсів
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край», Болгаріна Катерина «Бісероплетіння» Перемет О.С. І місце І місце
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край», Захарченко Марія «Іграшка-сувенір» Волчук О.М. І місце
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» Жук Максим Рубан Анастасія Образотворче мистецтво Рубан Л.А. ІІ місце І місце
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край», Бахмач Павло Лисай Віталій «Художнє різьблення» Кудря Д.В. І місце І місце
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» Варваріна Т. Костюкова А. Міщенко В. «Народна творчість» Артюхова Н.С. ІІ місце
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» Скляр Ярослав Маловацький Максим «Художнє різьблення» Кудря Д.В. І місце І місце
Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір» Захарченко Марія Кравцова Валентина Повстяний Максим Тимофієва Валерія «Іграшка-сувенір» Волчук О.М. І місце
Міський етап обласного конкурсу кращий плакат на тему : «Ми обираємо життя без наркотиків» Костюкова Анна Нор Ол-ра Бондарчук А. Міщенко В. «Народна творчість» Артюхова Н.С. ІІ місце
Міський етап обласного конкурсу кращий плакат на тему : «Ми обираємо життя без наркотиків» Кравцова Валентина «Іграшка-сувенір» Волчук О.М. ІІІ місце
Міський етап обласного конкурсу «Молодь Кіровоградщини долає надзвичайні ситуації» Захарченко М. Колісник С. «Іграшка-сувенір» Волчук О.М. І місце ІІІ місце
Акція - «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» - Міський етап «Збережімо своє життя» «Бісероплетіння» Перемет О.С. Участь
Міський етап обласного конкурсу дитячих творів «Моя родина без насильства» «Бісероплетіння» Перемет О.С. Участь
Міський етап тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека у твоєму житті» «Креативний дизайн» Карпенко Т.В. Участь
Міський етап ІІ Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» Сандул Крістіна «Основи журналістики» Перемет О.С. Участь
Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» Кравцова Валентина «Іграшка-сувенір» Волчук О.М. І місце
Міжнародний Українсько-Литовський конкурс малюнків «Здай кров за ради життя» (20.02.2017р.) Жук Максим Рубан Анастасія Гурток образотворчого мистецтва Рубан Л.А.
Міський етап обласного конкурсу кращий плакат на тему «Ми обираємо життя без наркотиків».(листопад 2016р.) Жук Максим Повстянко А. Гурток образотворчого мистецтва Рубан Л.А.
Міська благодійна акція «Подари любов солдату» (14.12.2016р.) Рубан Анастасія Гурток образотворчого мистецтва Рубан Л.А. Участь
Міський етап УМАКО «Сузір`я» (24.02.2017р.) Рубан Анастасія Гурток образотворчого мистецтва Рубан Л.А.
Обласна молодіжна акція «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації Репенько Анна Гурток образотворчого мистецтва Рубан Л.А. Участь
Міський етап ХХІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі Захарченко М. Гурток «Іграшка-сувенір», «Бісероплетіння», «Креативний дизайн», «Народна творчість», «Образотворче мистецтво», «Художнє різьблення», «Театр і К». ІІ місце
Обласний етап конкурсів
Обласний етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі Марк Гулян «Театр і К» Гажала Ю.І. Диплом ІІІ ступеня, Диплом за І місце
Обласний етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі Цигульський Владислав «Художнє різьблення » Кудря Д.В. І місце
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Дубровіна Аліна «Бісероплетіння» Перемет О.С. ІІІ місце
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Маловацький Максим «Художнє різьблення» Кудря Д.В. І місце
Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Рубан Анастасія Образотворче мистецтво Рубан Л.А. ІІ місце
Обласний конкурс «Кращий парламент Кіровоградської області» Ющик Егор «Школа лідерів» Кошель І.Г. І місце в номінації «Лідер року»; ІІІ місце в номінації «Кращий парламент області»
Всеукраїнський етап конкурсів
Всеукраїнський конкурс «Я – журналіст» Сандул Крістіна Гурток «Основи журналістики» Перемет О.С. Отримала сертифікат про успішне проходження Школи універсального журналіста.
ХХІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі Цигульський Владислав Олександрович Народний художній колективі – студія «Художнє різьблення». Кудря Д.В. I місце в XXIІ Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі «Традиції і звичаї мого життя» в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (старша вікова категорія
ХХІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі Марк Гулян Гурток «Театр і К» Гажала Ю.І. IІІ місце в XXIІ Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі «Традиції та звичаї мого народу» в номінації «Українські ігри та забави»
Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Різдвяний бал» м. Харків. Став переможцем у «Довільній танцювальній категорії» і нагороджений Дипломом лауреата 1 ступеню та посів друге місце у категорії «Народна стилізація» Зразковий хореографічний колектив «Усмішка» Черкаська В.Г. Переможці у «Довільній танцювальній категорії» , нагороджений Дипломом лауреата 1 ступеню та посів друге місце у категорії «Народна стилізація»
Всеукраїнський фестиваль дитячих творчих колективів у столиці України – місті Києві. Зразковий хореографічний колектив «Усмішка» Черкаська В.Г. ІІІ місце серед номінації «Хореографія. Народний танець» та ІІІ місце номінації «Патріотика»
І й Всекраїнський багатожанровий фестиваль мистецтв «Лиманські зорі», що проходив у Миколаєві з 21 по 23 жовтня 2016 року. Зразковий хореографічний колектив «Усмішка» Черкаська В.Г. Диплом першого ступеня в номінації «Хореографія» (стилізований танець – 4 вікова категорія)
Всеукраїнський фестиваль «Bukovel Arts Festival 2017», Івано-Франківська обл. Яремчанський р-н, с. Татаров Хореографічний колектив «Каприз» Труш Н.М. ІІ місце в номінації «Народний - стилізований танець» старша вікова категорія
ІХ-Відкритий Міжнаро дний конкурс пісні та музики «Золотий орфей» м. Дніпро Вокальний колектив «Перлина» Дегтярьова Н.І Отримали чотири І місця
Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Барви рідної землі» м. Світловодськ Хореографічний колектив «Каприз» Труш Н.М. І місце ІІ місце ІІ місце ІІ місце
Міжнародний етап конкурсів
IX Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Об’єднаймо дітей мистецтвом!» м. Кропивницький, «Каприз» Труш Н.М. ІІ місце - у номінації «Естрадний танець», 3-я вікова категорія
ІІІ-Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Зіркове узбережжя». Греція з 17 по 22 серпня 2016р Мірошнікова Софія Хореографічний колектив сучасного танцю «Каприз» Труш Н. М. І призове місце в номінації «Народний стилізований танець» (старша вікова категорія)

Досягнення

вихованців Центру дитячої та юнацької творчості ім. О. Шакала

за 2015-2016 навчальний рік

Назва заходу

Прізвище учасника

Гурток

Прізвище керівника

Нагороди

Міський етап конкурсів

Міський етап Всеукраїнського виставки – конкурсу «Знай і люби свій край, отримали грамоту»

Гриценко Мирослава. Секретарюк Аліна, Дубровіна Олена

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Диплом І ступеня

Міський етап обласного конкурсу дитячого малюнка та живопису на протипожежну і

техногенну тематику

Спицю Анну,

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л.А

за зайняте ІІІ

Березового Владислава

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л.А

зайняте І місце

Міський етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір»

Гриценко Мирослава. Секретарюк Аліна, Дубровіна Олена

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Диплом І ступеня

Міський етап виставки - конкурсу «Новорічна композиція»

Кутьєва Каміла. Вакал Валерія, Гриценко Мирослава, Дубровіна Олена

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Диплом І ступеня

Міський конкурс читців «Безсмертне слово Кобзаря»

Кондратюк Євген

Гурток «Театр і К»

Кондратюк Ю.І.

Диплом ІІІ ступеня

Міський етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Гриценко Мирослава, Секретарюк Аліна, Дубровіна Олена, Вакал Валерія, Кутьєва Каміла

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Диплом І ступеня.

Тиждень знань Правил дорожнього руху на тему: «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!».

І місце серед позашкільних навчальних закладів міста

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди!»

І місце у міському етапі конкурсу

Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров'я мати – вік біди не знати!»

І місце у міському етапі конкурсу

Тиждень знань безпеки життєдіяльності (в рамках якого проводиться день Цивільної оборони) на тему: «Цивільний захист - це не жарти, треба всім про нього знати!»

І місце у міському етапі конкурсу

Тиждень з охорони праці

І місце у міському етапі конкурсу

Обласний етап конкурсів

Обласний етап Всеукраїїнської новорічно-різдвяної виставки "Новорічна Композиція"

Рубан Анастасія

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л. А.

Диплом за зайняте І місце

Обласний етап Тижня знань Правил дорожнього руху на тему: «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!».

Вихованці гуртка громадянського виховання «Школа лідерів»

Кошель І.Г.

Обласний етап виставки - конкурсу «Новорічна композиція»

Кутьєва Каміла. Вакал Валерія, Гриценко Мирослава, Дубровіна Олена

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Обласний етап Всеукраїнського виставки – конкурсу «Знай і люби свій край»

Гриценко Мирослава. Секретарюк Аліна, Дубровіна Олена

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір»

Бахмач Анна, Подєнєжного Богдан

«Художнє різьблення »

Кудря Д.В.

Диплом за зайняте І місце

Обласний етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Рубан Анастасія

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л. А.

Обласний етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Панкратьєва Віталій Гулько Андрій

«Художнє різьблення »

Кудря Д.В.

Диплом за участь

Обласний конкурс на кращий виріб у техніці квілінгу «Безпечний спосіб життя – це модно» в рамках акції «Молодь Кіровоградщини»

Шило Аліна

Гурток «Іграшка - увенір»

Волчук О. М.

Диплом за зайняте ІІІ місце

Обласний етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Ющик Єгор

Дєгтярьова Яна

Гурток громадянського виховання «Школа лідерів»

Кошель І. Г.

Диплом за участь

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Український сувенір»

Колеснік Света,

Спиця Аня

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л. А.

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Різдвяний подарунок»

Рубан Анастасія

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л. А.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу УМАКО « Космічні фантазії»

Рубан Анастасія

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л. А.

Всеукраїнський етап конкурсів

Всеукраїнський етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Панкратьєва Віталій Гулько Андрій

«Художнє різьблення »

Кудря Д.В.

Гран-прі

Всеукраїнський етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Гулько Андрій

«Художнє різьблення »

Кудря Д.В..

Диплом за І місце

Всеукраїнський етап ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

Ющик Єгор

Дєгтярьова Яна

Гурток громадянського виховання «Школа лідерів»

Кошель І. Г.

Диплом за участь

Всеукраїнський етап конкурсу «Ми за тверезе життя»

Болгаріна Катерина

Бісероплетіння

Перемет О. С.

Всеукраїнський етап конкурсу «Ми за тверезе життя»

Мірошніченко Катерина, Гусєв Денис, Доморацька Анна

Літературний гурток

Перемет О. С.

Всеукраїнський етап виставки – конкурсу «Український сувенір»

Бахмач Анна,

«Художнє різьблення »

Кудря Д.В..

Грамота за зайняте ІІ місце

Міжнародний етап конкурсів

Міжнародний літературний конкурс «50 слів».

Гусєв Денис, Мірошніченко Катерина

Літературний гурток

Подяка

VІІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Об’єднаймо дітей мистецтвом!».

3-а вікова категорія

Хореографічний колектив сучасного танцю «Каприз»

Труш Н. М.

І місце - у номінації «Народно-стилізований танець».

VІІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Об’єднаймо дітей мистецтвом!».

1-а вікова категорія

Хореографічний колектив сучасного танцю «Каприз»

Труш Н. М.

ІІ місце - у номінації «Народно-стилізований танець».

Міжнародний фестиваль «Здай кров заради життя»

Рубан Анастасія

«Образотворче мистецтво»

Рубан Л. А.

Заголовок
Кiлькiсть переглядiв: 809

Коментарi

  • Hazem

    2013-09-11 07:23:14

    Walking in the prceense of giants here. Cool thinking all around! http://dmnbps.com [url=http://wwftuzfpwdc.com]wwftuzfpwdc[/url] [link=http://uxzvwpnicqy.com]uxzvwpnicqy[/link]...

  • Gabby

    2013-09-10 23:10:02

    With all these silly websstei, such a great page keeps my internet hope alive....

  • Paracha

    2013-09-10 10:42:03

    That's really thkniing at a high level...

  • Jordan

    2013-09-09 10:18:57

    I feel sasiftied after reading that one....

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031